sowie

Sport

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
2012-02-01 10:43

 
Zdecydowanym faworytem podczas współzawodnictwa klas 0 i przedszkoli było Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety, które po zaciętej walce sięgnęło po złoto z ilością 89 pkt. Zawody dla maluchów, w hali przy ul. Wysockiego oficjalnie otworzył prezydent miasta Wałbrzycha Piotr Kruczkowski. Rywalizację podjęło 16 przedszkoli i oddziałów zerowych, których do walki zagrzewali nie tylko nauczyciele, ale również rodzice i dziadkowie, którzy licznie przybyli, aby kibicować swoim pociechom. Drugie miejsce z ilością 85 pkt. zajęło Niepubliczne Przedszkole „Siódemka”, które zaledwie o 0,5 pkt wyprzedziło Niepubliczne Przedszkole „Agatka”.
źródło: 30minut

2012-02-01 10:42

 
W Wawrowie odbył się turniej mini żużlowy „Unijne Talenty Europy”, w którym wystartowali zawodnicy WSM Chełmiec, odnosząc liczne sukcesy. W klasie 50 cm3 wałbrzyszanie zdominowali rywalizację - bez większych problemów wygrał Michał Pajdo, zdobywając komplet punktów, a drugie miejsce zajął Jakub Isański. O dużym pechu może mówić Jakub Piątek, który praktycznie mając pewne III miejsce w turnieju, walcząc z klubowym kolega Mateuszem Durynkiem o I miejsce w biegu 7, wywrócił się na ostatnim wirażu tuż przed metą.
źródło: 30minut

2012-02-01 10:42

 Emilia Isańska z WSM Chełmiec zdała na torze żużlowym w Wawrowie koło Gorzowa egzamin na licencję żużlową, stając się w historii tego sportu pierwszą kobietą w Polsce, która uzyskała certyfikat i prawo startów w Mistrzostwach Polski w mini żużlu. Również drugi zawodnik wałbrzyskiego klubu - Marcin Nowak - zdał pozytywnie egzamin, dzięki czemu WSM Chełmiec dysponując dwoma zawodnikami z licencją, będzie mógł brać udział w drużynowych Mistrzostwach Polski w mini żużlu.

czytaj więcej... (kliknij)

ARCHIWUM